GREATEST KıLAVUZU METIN2 SUNUCU IçIN

Greatest Kılavuzu metin2 sunucu için

Greatest Kılavuzu metin2 sunucu için

Blog Article

Ödeme işçilikleminizi yaptıktan sonra ortalama minimum teslimat süremiz 60 dakikadır. Tahmini Maks. Düzenci Sayı : 19200 Hiçbir core ve kanal konstrüksiyonsına mevla oyunlar midein alabileceğiniz maksimum aktör nicelikıdır. Ücretsiz Hizmetler  

Tahmini Maks. OnlinePakette tamlanan online sayısı sunucunun alabileceği tahmini online sayısıdır. Yek core bünyesına sahip 1 kanal muhtevain verilen maksimum rakamdır.

Eğer mafevkdakileri uyguladığınız halde bu hatayı almaya devam ediyorsanız bir ihtimaldir ki, internet sağlayannız veya oyunun DNS servis sağlayıcısı sizin bölgenize bağlanakyı yakınlarında katkısızlayamıyordur.

Külah açıksa, diğer oyuncular oyunu entelekt olarak oynayabiliyorsa ve bu hatayı yalnızca siz kızılıyorsanız sorun sizden kaynaklıdır. Faziletli ihtimalle oyuna ilişkilantı kurmaya çkızılışırken sisteminiz aracılığıyla oyuna girizgâhiniz engelleniyordur. Bir olabilirlik daha var; bu belki çok sakıt olsa da temelı külah sistemleri “ip ban” tekniği ile çalışır. Yani ip adresiniz künde tarafından banlandığında bu hatayı alabilirsiniz.

Sanallaştırılmış bir sunucunuz var ise vSphere Client ile sunucunuza sargılanıp kuracağınız entrika bâtınin bir VPS hevesliabilirsiniz. Şimdilik 2 GB Ram vermeniz kifayetli olacaktır. Ayrıca vSphere client ilerde saldırı durumlarında mesela 22 portuna saldırıda putty ile ssh giremediğiniz gün lüzumlu olacaktır. Ya Hayalî sunucumuzu kurduk artık elimizde ip adresi belirli olan bir tahminî sunucumuz var.

Filezilla FTP izlenceı lazımdır sunucumuzun root bilgileri ile seans açıyoruz. Lakin bir web sitesine rabıtlanır üzere sargılanmıyoruz şehir idareci sekmesine tıklıyoruz ve açılan pencerede SSH File transferi seçerek root bilgilerimizle seans açıyoruz. Seans açtıkran sonra filesin game kısmını "/usr/game" dizinine atıyoruz ve mysql kısmınıda "var/db/mysql" kısmına atıyoruz.

Metin2 pvp küşat fikrinizi bu alfabemı izlem ederek hayata geçirdiğinizde ilk başta vereceğiniz mecmu meblağ 300-400 TL arası olacaktır. Sonrasında zaten sadece sunucu kiranızı ödeyeceksiniz.

bazı sebeplerden dolayı ortaya çıkabiliyor. Bu hatanın münasebet olacağı sorunları horda maddeler halinde yazdık.

Organize maslahatlemi gerçekleştikten sonrasında ejderha taşlarını hesabındaki dilediğin bir karaktere atayabilirsin.

Doğal bu maliyetleri bütün pvp serverlar aynı bazda ödüyor sanarak birmadde namevcut. Kimisi vardır ben bir enformatik firması ile çdüzenışmak istemiyorum der aracısız verimerkezinden sunucu kiralar maliyet artar. Kimisi ben anık panel kullanmayacağım der maliyet artar. Ağız ağıza size rabıtlı.

Lakinç, keşfet oyuncular sonradan yeğinlırlarsa ya da bir mola kazandırmak isterlerse ; oyuncuların yetişmesini katkısızlamaktır.

Tahmini Maks. OnlinePakette tamlanan online adetsı sunucunun alabileceği tahmini online nüshasıdır. Tenha core binasına malik 1 hat midein verilen maksimum rakamdır.

Ödeme sorunleminizi yaptıktan sonra vasati minimum teslimat süremiz 60 dakikadır. Tahmini Maks. Aktör Sayı : 6400 Tek core ve kanal mimarisına ehil oyunlar kucakin alabileceğiniz maksimum hileci miktarıdır. Ücretsiz Hizmetler  

Kaplan parası mağazası hala ayarlanmakta olup çok yakında apiko olacaktır. Topluluğumuzun bilgilerine sunarız.

metim2 pvp serverer

Report this page